Home

Eelised

Tooted

Forlle´d

Kontakt

Partnerid

Tähtsamad koostisosad

Madalmolekulaarne EM-proteiin

Saadakse kanamunakoore sisekülje õhukesest membraanist.

EM-proteiinis sisalduvad aminohapped toimivad niiskust siduva ühendina naha sarvkestas. Tänu niisutavale mõjule suurendab EM-proteiin naha elastsust ja toetab kollageeni tootmist. Kollageen on oluline naha elastsuse säilitamisel ja kortsude tekke ennetamisel.

 

Madalmolekulaarse pärliproteiini

Omadused sarnanevad naha omadustega. Pärliproteiini saadakse kvaliteetsetest pärlitest. Pärliproteiin tugevdab nahak, ennetab selle kuivamist ja tõhustab niiskuse sidumist. Lisaks normaliseerib naha PH-taset ning ennetab kortsude teket ning vananemisest tingitud nahavärvi muutus, on heaks nahavärvi kirgastajaks.

Retinool

Retinool  – omab väga  tähtsat osakaalu rakkude elavdamisel ja kollageeni tootmise kiirendamisel.

Retinool niisutab tundlikku ning kergesti kortsuliseks muutuvat silma – ja suuümbruse nahka, suurendades elastsust. Retinool toetab naha niiskussidumisvõimet ja parandab niiskustasakaalu.

Koeensüüm Q 10

Koeensüüm Q 10 elavdab rakke ja on tõhus antioksüdant.

Koeensüüm Q10 neutraliseerib vananemise põhjuseks olevad vabad radikaalid ning aitab seeläbi kaitsta rakke ja kudesid.

Mere elastiin ja mere kollageen

Need proteiinid esinevad naha sidekoes, olles kiududeks, mis tagavad naha elastsuse.

Mere kollageen ja mere elastiin on nahahoolduse õnnestumise aluseks, sest need on loomset päritolu elastiinidest vastupidavamad.

Skvalaan

Skvalaan on väärtuslik lipiid, mis tugevdab ja uuendab pärisnaha kaitset kuivuse ja UV-kiirguse eest.Skvalaan pehmendab nahka, suurendab naha niiskussisaldust ja  tõrjub baktereid.

C-vitamiin

Stabiliseeritud C-vitamiin imendub nahka paremini kui tavaline C-vitamiin.

See on võimas antioksüdant ja oluline nii vananeva, kui rasuse naha hooldustes, omades põletikuvastast toimet. C-vitamiin toetab kollageenkiudude teket ning ennetab häirivate pigmendilaikude teket.

Ioniseeritud plaatina

Ioniseeritud plaatina neutraliseerib kogu aktiivhapniku, toimides antioksüdandina ja katalüsaatorina, mis tõhustab muude antioksüdantide mõju. Koeensüüm Q10 või C-vitamiin neutraliseerivad üksnes teatud aktiivhapniku vorme, kuid ioniseeritud plaatina suudab neutraliseerida kogu hapniku. Teisisõnu – plaatina ennetab kõikide meie nahale kahjulike hapnikuühendite teket. Seetõttu hindavad paljud maailma tippteadlased ja arstid plaatina kui ühte efektiivseimat antioksüdanti, mida on hakatud nimetama „viimseks tõhusaks relvaks naha vananemise vastu“. Plaatina sarja tooted sisaldavad ka madalmolekulaarset hüaluroonhapet ja teisi väärtuslikke madalmolekulaarseid aktiivaineid.

Muud koostisosad

Naha loomuliku kaitsevõimet toetav lipiduur, mis on kõikides Forlle`d toodetes;

 

Aminohapped edastavad niiskuse sidumist nahas;

 

Isomeriseeritud suhkur kaitseb nahka ja taastab niiskustasakaalu;

 

Aminotseramiidid kaitsevad naha sarvkesta.

 

E-mail: forlled.estonia@gmail.com